Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян запрошують на акцію, щоб повернути військову частину

Тернополян запрошують на акцію, щоб повернути військову частину

425030Небайдужі до долі нашого війська можуть долучитися до акції «Повернемо військову частину у Тернопіль!», яка відбудеться у неділю, 13 квітня на Театральній площі.

Нагадаємо, тернопільську 11-ту Окрему гвардійську артилерійську бригаду розформували наприкінці минулого року. Військовослужбовців направили проходити службу в інші регіони країни.
- Ми не повинні дозволити зруйнувати уже набуте, знищити те, що створювалося протягом багатьох років, – наголошує один із організаторів акції-підтримки Жанна Мерзлікіна. – Спільними зусиллями ми можемо допомогти військовим повернутися у рідне місто та продовжити служити на благо народу України.
Продовжуючи, жінка розповідає, що Тернопіль є великим обласним центром. А тому є велика доцільність для функціонування тут військової частини. До того ж, за розповіддю тернополянки, 11-та Окрема гвардійська артилерійська бригада збережена у прекрасному стані. На її території є майданчик для тренувань, казарми, плац, тир, навчальні класи та багато іншого для забезпечення повноцінної роботи.
- Тепер, коли Україна опинилася на порозі війни, ми повинні усвідомити важливість місії військових, – акце6нтує пані Мерзлікіна. – Армія повинна розширятися, а не розформовуватися. Інакше бути просто не може!
Жанна є дружиною військовослужбовця. Вона розповіла, що її чоловік понад дванадцять років прослужив у Тернополі. Розформування бригади стало для сім’ї справжнім потрясінням.
- Чоловіка направили на службу в місто Яворів Львівської області, а ми з донечкою залишилися тут, – каже вона. – Звичайно, стосунки «на відстані» позначаються на нашому житті. Насправді в Тернополі залишилося багато жінок, чоловіків яких відправили служити далеко від дому. Ми не вимагаємо придумати щось нове. Військова частина у Тернополі – є. Упродовж багатьох років військовослужбовці займали перші місця за різними показниками. Сьогодні, коли ситуація в країні залишається вкрай напруженою, ми просто зобов’язані подбати про те, аби повернути в наше місто військо, яке готове завжди прийти на допомогу українському народу.
Організатор акції також розповіла про те, що громада Тернополя вже зверталася із проханнями підтримати їхні прагнення щодо повернення військової частини в міську раду. Там їм розповіли, що нині вже є відповідне офіційне рішення Міністерства оборони України, згідно з яким бригаду мають відновити до кінця поточного року.
Міська рада Тернополя справді зверталася із пропозицією про повернення частини до Міністерства оборони України, говорить керівник сектору зв’язків із громадськістю Катерина Калуш. Наразі є усна домовленість, додає вона. Письмового рішення поки що немає.
Організатори акції «Повернемо військову частину у Тернопіль» закликають тернополян підтримати їх у цій благородній справі, від якої, по-суті, залежить майбутнє кожного з нас. Подати заявку на підтримку війська можна за телефоном 098-265-46-68.

Наталія БУРЛАКУ

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top