Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян запрошують долучатись Громадської ради при УМВСУ

Тернополян запрошують долучатись Громадської ради при УМВСУ

Безымянный-1Громадські організації Тернопільщини створили ініціативну групу для формування Громадської ради при УМВСУ в області. Про це сьогодні, 11 квітня, під час організаційної зустрічі представники громадських об’єднань говорили із новопризначеним начальником обласної міліції Василем Облещуком.

Приводом стало звернення дев’яти створених під час Революції Свідомості організацій, яке вони надіслали В.Облещуку 4 квітня. Нагадаємо, що в документі йшлося про розформування діючої Громадської ради при УМВСУ в області і створення нової. До звернення додали список представників організацій та ЗМІ, які б мали увійти до майбутньої Громадської ради.

“У нас формується громадянське суспільство, тому контроль над правоохоронними органами повинна здійснювати громада. У Тернополі ініціатива формування Громадської ради пішла від громадських організацій, а я це підтримав. Громада більше знає про того чи іншого керівника, відстежує суспільні процеси в області. Сьогодні ми зустрілися із представниками громадськості, визначили шляхи формування Громадської ради, невдовзі проведемо установчі збори і, сподіваюся, до кінця квітня її сформуємо”, – розповів начальник УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Із керівником обласної міліції зустрілися представники таких громадських організацій: “Самооборона Майдану Тернопільщини”, “Автомайдан Тернопіль”, “Майдан Тернопіль”, “Тернопільські підсумки”, “Рада бізнесу Тернопілля”, “Тернопільська правозахисна група”, “Громадський люстраційний комітет”, “Воля” та інші представники громади.

Керівником ініціативної групи обрали представника Тернопільської правозахисної групи Володимира Малишевського, який збиратиме побажання організацій щодо діяльності Громадської ради.

“Із представників громади створили ініціативну групу в частині напрацювання положення майбутньої Громадської ради. Ми взяли за основу міністерське положення. Окрім того, збираємо, узагальнюємо і виносимо на затвердження усі зауваження та пропозиції”, – повідомив Володимир Малишевський.

Правоохоронці та представники громади постановили сформувати Громадську раду при УМВСУ в Тернопільській області до кінця квітня.

Прес-служба Координаційної ради Громадських організацій Тернопільщини.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top