Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільський селекціонер новий сорт квітів присвятить пам’яті Небесної сотні

Тернопільський селекціонер новий сорт квітів присвятить пам’яті Небесної сотні

irisТернопільський селекціонер привезе кілька нових сортів ірисів на Всеукраїнську виставку цих квітів, що відбудеться у Києві. Чоловік хоче назвати один із них “небесна сотня”.

- Це вперше в цьому році. Зазвичай селекціонери самі дають своїм новим сортам імена,- розказує селекціонер із Тернополя Ігор Хорош,- Але в цьому році вирішили один із сортів, присвятити небесній сотні. Його так і назвуть- небесна сотня.

Який ірис буде носити таке ім’я виберуть відвідувачі виставки. Нові сорти виставлять із номерами. Там же буде скринька для голосування. Ірис, який набере найбільшу кількість голосів, назвуть на честь героїв Майдану.

- Буде від 10 до15 нових сортів. На час голосування вони якраз будуть цвісти, – продовжує Ігор Хорош.

За 22 роки роботи чоловік зібрав колекцію з понад тисячі сортів ірисів. Сам вивів понад сотню. Один з них минулого року присвятив письменниці Ліні Костенко до її ювілею, пишуть на сайті Gazeta.ua

Виставка ірисів проходитиме в Києві з 30 травня по 1 червня в ботанічному саду.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top