Головна / TOP / Тернопільський художник намалював більше 3000 картин

Тернопільський художник намалював більше 3000 картин

DSC01160І знову про живопис. Сьогодні розглядаємо картини сім’ї тернопільських художників  Богдана та Світлани Тимків. Уже три десятки років на вулиці Валовій митці формують культурні вподобання жителів нашого міста. Їхні роботи сповнені теплої та позитивної енергії.

На полотнах митців переважає живопис та натюрморт; малюють також і портрети. За словами художників, саме такий стиль їм найбільше припадає до душі. Картини виконані технікою  мастихіну та пензлями. Із особливим задоволенням виконують замовлення у стилі “голандський натюрморт” - різновид малярства, що зображає застиглі, нерухомі  предмети — букети квітів, композиції овочів, фруктів, посуду, килимів, меблів тощо. Такі роботи справляють враження реальних речей.

- За тридцятирічну творчу діяльність я намалював більше трьох тисяч полотен, – розповідає пан Богдан, -  Найцікавішим замовленням була відома картина Іллі Рєпіна “Запорожці пишуть листа турецькому султану”. Це клопітка та серйозна робота. Щоб передати емоції персонажів потрібно володіти професійною майстерністю. Цю картину малював із задоволенням.

Як розповіли художники, найбільшою роботою був малюнок на терасі розміром 10.5х5 метрів, який вони створили всього за 8 днів.  - Мене не здивували такі розміри, – зауважив пан Богдан, – ще у армії намалював близько 20 картин  3х4 метри.

У творчому доробку пані Світлани є також картини вишиті художньою гладдю. Робота над такою картиною досить кропітлива. Спершу авторка розробляє малюнок, відтак по ньому, підбираючи колір кожної деталі, вишиває акриловими нитками. Такий тип ниток м’який, делікатний та має естетичний вигляд.

- Роботи художньою гладдю довговічні, їх не потрібно розміщувати під захисним склом чи плівкою, – доповнила мисткиня.

Деякі картини художників дивіться на світлинах. На жаль, фотографії не дуже якісні, тому пропонуємо завітати на вулицю Валову і насолодитись красою на власні очі.

Богдан Тимків – 067-49-46-343

 

 

Оксана Ратушняк

На Валовій 

DSC01148

Робота виконана технікою мастихіну

DSC01146 DSC01147 DSC01150 DSC01151 DSC01152 DSC01153 DSC01154 DSC01155

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top