Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільщина отримає 28 карет швидкої допомоги

Тернопільщина отримає 28 карет швидкої допомоги

Mercedes-Benz-B-Klass-Skoraya-pomosch-prodazha-Shvidka-dopomoga-ASMP-1261760_2У Тернопільську область їде 28 автомобілів екстреної медичної допомоги.

Сучасні авто отримали Житомирська, Кіровоградська, Тернопільська, Одеська, Київська області та столиця України.
На Житомирщину поїхало 32 автомобіля, до Тернополя і Кіровограду – 28 і 22 карети «швидкої» відповідно. Одеська область отримала 3 автомобіля, Київ – 10 машин, а Київська область – 5. Всі ці авто класу В, в яких можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі.
Нині всі регіони України отримують автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями, відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.
Після отримання «швидких», фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.
Нагадаємо, що у 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн. грн. Це – 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top