Головна / Огляд ЗМІ / Тернопіль серед найкращих міст для ведення бізнесу

Тернопіль серед найкращих міст для ведення бізнесу

offshore-registrationДругий рік поспіль за міжнародним рейтингом «Європейські міста та регіони майбутнього», який проводив британський журнал fDi Magazine, Тернопіль отримав нагороду в номінації «Ефективність витрат на ведення бізнесу» для міст з населенням до 250 тис. осіб.
«За оцінками експертів, іноземні інвестори в Тернополі можуть розраховувати на вигідні умови для залучення працівників, фінансового ресурсу та закупівлі обладнання, ми ж у свою чергу робимо усе, що від нас залежить, щоб створити хороший інвестиційний клімат у місті. Показовим є ще й той факт, що поряд з Тернополем у рейтингу знаходяться міста Угорщини, Сербії, Македонії, Болгарії», – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Видання fDi Magazine є підрозділом Financial Times. Воно є одним з найавторитетніших у світі у сфері залучення прямих іноземних інвестицій.
FDI Рейтинг «Європейські міста та регіони майбутнього» — це рейтинг, який встановлює найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку усієї Європи. Проходить він один раз на два роки.
Рейтинг складається на основі незалежного оцінювання по шести критеріях: економічний потенціал, людські ресурси, ефективність витрат на ведення бізнесу, якість життя, якість інфраструктури, легкість ведення бізнесу.
Участь у рейтингу взяли 468 міст і 110 європейських регіонів. Всі міста були розділені на 4 категорії за кількістю населення. Найбільш інвестиційно привабливими визнали Лондон, Париж і Відень.
Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top