Головна / Огляд ЗМІ / Стародруки приватних колекціонерів представляють у Тернополі

Стародруки приватних колекціонерів представляють у Тернополі

b1291c20602ce51cc10ee2616e753fe3До дня святкування Великодня у бібліотеці №4 для дорослих, яка знаходиться на бульварі Данила Галицького 6, можна побачити старовинні релігійні книги і молитовник. Подібні видання часто можна зустріти у домашніх бібліотеках, приватних колекціонерів. На виставки такі книги віддають рідко, остерігаються аби з ними нічого не сталося. Бо це не лише пам’ятка культури, релігії, а й оберіг для родини. Один із приватних колекціонерів Тернополя все ж погодився надата книги бібліотеці для виставки.
“Там є старий молитовник, виданий у 1760 році з якого молилася його бабуся, та навчала його з цього молитовника. Є старі книжки, одна з них – це стародрук, який друкувався колись на спеціально виправлених онучах. Ця книжка не боїться вологи. Люди, які друкували цю книжку, колись писали її задля того, щоб вона залишилася для поколінь. Українці духовній літературі завжди відводили особливе місце. Ці книги шанували і передавали з покоління в покоління. Книги, які представили на виставці в бібліотеці, видані приблизно у 18 столітті” – зазначила голова громадської організації “Рідний край” Ольга Колос.
Споглядати можна їх буде до 20 квітня.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top