Головна / Огляд ЗМІ / Спрощена система реєстрації кримських біженців

Спрощена система реєстрації кримських біженців

161Близько 30 біженців з Криму зараз перебуває у Тернополі. Для них спростили процедуру реєстрації та оформлення документів, що посвідчують особу.

- Задля оперативного вирішення звернень вимушених переселенців з Криму міграційна служба виробила спрощений порядок надання адміністративних послуг цим громадянам, – каже начальник управління державної міграційної служби України в Тернопільській області (УДМС) Томаш Вербич. – Але спрощення стосується лише громадян, зареєстрованих на Кримському півострові. Для громадян інших регіонів України порядок надання зазначених не змінився.
На практиці, це дає змогу переселенцям з Криму отримати паспортні послуги у найближчому підрозділі міграційної служби за місцем прибуття. Зокрема, мова йде про реєстрацію, вклеювання до нього фотографій по досягненню 25- та 45-ти річного віку, заміну паспорта у зв’язку зі зміною прізвища та з інших причин.
Детальнішу інформацію щодо реєстрації, оформлення документів, що посвідчують особу, біженці з Криму можуть отримати в Тернопільському міському відділі міграційної служби, що на вул. Яремчука, 34, у громадській приймальні УДМС – Тернопіль, бульвар Шевченка, 10, каб. № 8, за телефоном гарячої лінії УДМС (0352) 27-13-89.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top