Головна / Огляд ЗМІ / Скоро у Тернополі запрацюють фонтани

Скоро у Тернополі запрацюють фонтани

311Тернопільські фонтани цього року ймовірно запрацюють швидше. Вже цього тижня водоканалівці готують відповідне обладнання, далі запускатимуть воду в басейни водограїв та випробовуватимуть. Чи будуть працювати тернопільські фонтани ще до Великодніх свят – залежатиме не від комунальників, а, насамперед, від погоди.
Фонтанний сезон у Тернополі цього року розпочнеться швидше завдяки теплій весні. Вже цього тижня водоканалівці готують відповідне обладнання, далі запускатимуть воду в басейни водограїв та випробовуватимуть.

- Вже з цього тижня ми проводимо підготовчі роботи і я сподіваюсь, що до свят нам вдасться хоча б основні водограї, які були реконструйовані. Якщо звичайно буде сприятлива погода, бо зрозуміло, що при холоднечі, вітрі чи дощі ми не зможемо їх експлуатувати, – розповідає директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

У Тернополі є близько 20 фонтанів, майже усі працюють. Більшість водограїв на замкненому циклі, обладнані підсвіткою і традиційно, починаючи з Великодня, але не пізніше 1 травня, тішать тернополян. Чи запрацюють фонтани до Великодніх свят і цьогоріч залежатиме не від комунальників, а від погоди. У дощ, вітер чи заморозок водограї не вмикатимуть.

- Якщо є така погода, ми не можемо запустити воду в басейн, оскільки є великий ризик того, що вода замерзне, і відповідно може бути пошкоджене певне обладнання фонтану, тільки при гарантії того, що не буде нульової температури чи менше 0, тоді ми можемо запускати роботу фонтанів, – каже Володимр Кузьма.

Влітку фонтани працюватимуть щодня. За гарне композиційне поєднання вулиць і фонтанів Тернопіль часто називають «містом фонтанів».

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top