Головна / Огляд ЗМІ / Скоро у Тернополі Всеукраїнський фестиваль танцю

Скоро у Тернополі Всеукраїнський фестиваль танцю

silhouette17-18 травня у Тернополі відбудеться Всеукраїнський чемпіонат з сучасного танцю “Open Dance Spring”, на який з’їдуться танцюристи з різних куточків країни.
- Загалом очікується не менше п’яти сотень учасників, розповідає like.te.ua президент танцювального клубу «Dance Mafia» Юлія Підгайна. – Дійство відбудеться на сцені ТНЕУ, адже керівництво закладу неабияк нам допомагає. Мабуть усі, хто прагне організувати якийсь захід чи конкурс знають, як важко знайти підтримку. З цим стикнулися і ми. Однак з великим розмінням до нас поставився ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. Завдяки нашим спільним зусиллям тернополяни зможуть побачити майстерне виконання найрізноманітніших сучаних танців у стилях хіп-хоп, диско, брейк-данс, данс-шоу, контемп, танець живота та багато інших, – розповіла Юлія Підгайна. Зауважимо, що участь у чемпіонаті братимуть учасники різного віку без жодних вікових обмежень.
Запрошуємо усіх Тернополян відвідати цю танцювальну феєрію!
Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top