Головна / TOP / Письменники Брати Капранови заспівають у Тернополі

Письменники Брати Капранови заспівають у Тернополі

20140415_zenwВіталій та Дмитро Капранови (Брати Капранови) — українські видавці, письменники, публіцисти, громадські діячі.

15 квітня письменники та видавці Брати Капранови вперше завітають до Тернополя як музиканти, щоб презентувати свою нову музичну програму – Дзен.ua.

Послухати можна тут https://soundcloud.com/braty-kapranovy, а подивитись тут http://www.youtube.com/watch?v=FEPFCfxDyL4.

Брати вже встигли виступити у Кам’янець-Подільському, Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому, Вінниці, Володимир-Волинському, Рівному, Запоріжжі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Кременчузі та Чернігові… Загалом у 27-ми містах України.
Дзен.ua – це трохи спів, трохи речитатив, усе під кобзу і дудку. Абсолютно ново, на чаклунські вірші одного з найкращих поетів сучасності Сергія Татчина. Татчин – це справжня інтернет-легенда, Останній з Мужикан, гуру Digital-романтизму і прочая і прочая.
Брати Капранови вже кілька років експериментують із віршами Татчина у новому стилі кобза-реп. Там буде і кобза-блюз, кобза-реґґі, кобза-рок, кобза-вальс, кобза-боса-нова. «Вірші Татчина – самі по собі вже є музикою. І нам залишилося тільки додати до них кілька нот», – кажуть Брати.
Сподобається вам чи ні – не знаємо, але гарантуємо: такого ви точно ніколи не чули.

Захід відбудеться 15 квітня о 20:00 в барі «Коза» (бульвар Шевченка, 23). Вхід вільний.

Брати Капранови родом із Молдови. Опинившись у Києві 1998 року,  застали книжковий голодомор. Видавництва не видавали українських книжок, книгарні їх не продавали. Звичайно, не можна було й думати про те, що хтось видасть нашу книжку.

- Ми вирішили взятися до видавничого бізнесу, побачивши в ньому ринкову нішу, – розповідають брати, – Перший наш книжковий проект – каталог книжок поштою “Книгоноша”. 1998-го року ми зібрали з усіх видавництв усі книжки українською мовою, які були на складах, – незалежно від року видання. Таких книжок набралося 600 назв, усі вони ввійшли до першого каталогу. Отже 1998-го року в Україні існувало лише 600 назв книжок українською мовою, це засвідчено документально.

2001-року нарешті вийшов наш “Кобзар 2000” з ілюстраціями Владислава Єрка. Після цього, восени 2004-го року, вийшов друком наш другий роман “Приворотне зілля”. 2006-го року читачі побачили третій роман “Розмір має значення”. 2007-го року видали книгу своїх статей “Закон Братів Капранових”.

Сьогодні наше видавництво видає понад 60 назв українських книжок щороку і є одним з лідерів на ринку художньої літератури.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top