Головна / Огляд ЗМІ / П’ятнадцятирічний Олексій Литвин потребує негайної допомоги

П’ятнадцятирічний Олексій Литвин потребує негайної допомоги

1172139Родина Литвин продовжує збирати кошти на лікування п’ятнадцятирічного Олексія. Кілька тижнів тому в тернополянина виявили рефрактерну анемію з надлишками бластів та паличками Ауера.

На нашому сайті ми вже давали інформацію про хлопчика та його життєву історію. Нагадаємо, що підлітка виховує бабуся. Мама померла у 2011 році від онкологічного захворювання, а тато позбавлений батьківських прав. Олексієві потрібна термінова пересадка кісткового мозку. За словами бабусі Любові Литвин, операція коштує 50-80 тисяч доларів. Для родини ця сума є надто великою.
Ми пройшли усі необхідні обстеження та здавали аналізи у Тернополі, Львові та Києві, – говорить жінка. – Наші лікарі рекомендують починати курс хіміотерапії. Проте я хочу відвезти онука на лікування в італійську клініку.
Продовжуючи, пані Любов розповідає, що хвороба, за переконанням медиків, поки що знаходиться на ранній стадії, але вона прогресує. Вчасно надана кваліфікована допомога сприятиме результативному лікуванню.
В Італії маємо родичів, двоюрідна сестра вже говорила з тамтешніми онкологами про Олексійка, – додає тернополянка. – Там є необхідне сучасне обладнання для проведення операції.
Щоб зробити операцію в Україні, родина Литвин пробувала знайти донора для пересадки хлопчикові кісткового мозку. Втім, ні брат, ні батько не підійшли. Тож тепер потрібно ставати в чергу й чекати на проведення операції за кордоном.
Ми дякуємо всім тернополянам, які не залишаються осторонь нашої біди, – акцентує бабуся. – Зібрати таку велику суму дуже важко. До того ж, негативно на це впливає ще й постійне коливання іноземної валюти.
Ми можемо усі разом допомогти Олексійкові швидше одужати.

Реквізити для безготівкового перерахунку коштів у гривнях:
Банк отримувач – ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
Код ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: переказ на картковий рахунок № 5168742012658658, Литвин Любов Євгенівна, інд. Код 1827102722 на лікування внука.
Довідки за телефоном бабусі Олексія Литвин Любові Євгенівни – 098-752-48-045.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top