Головна / Огляд ЗМІ / Останній дзвоник у Тернополі буде 30 травня

Останній дзвоник у Тернополі буде 30 травня

00390431Останній дзвоник у Тернополі буде 30 травня, випускний – 31 травня.

Вручення свідоцтв про базову середню освіту – 19 червня. Про це повідомила начальник управління освіти міськради Ольга Похиляк під час прес-конференції 14 квітня.
- Державна підсумкова атестація у випускних класах – 9-му та 11-му відбудеться відповідно 2-16 червня та 23-29 травня, – каже вона.
Свято випускників проведуть у традиціях попередніх років. Зокрема буде і парад вишиванок.
- Вишиванки вже стали традицією у Тернополі, тож святкування в національних строях залишається в силі і цьогоріч, – каже пані Похиляк. – Конкурс на кращу вишиванку буде проведений. Сподіваюсь не лише випускники, але й педагоги та їхні батьки прийдуть у вишиванках. Що ж до святковості проведення випускного, то навіть виходячи зі складної ситуації , в якій опинилася держава, я вважаю що ніхто не має права позбавляти випускників їхнього свята. Ми ще не обговорювали зіркових гостей, яких запрошуємо щороку, але я думаю, що це – не головне. Ми придумаємо, яким чином зробити свято цікавим, змістовним і неповторним.
Довідка
Кількість випускників у Тернополі
9 клас – 1952, з них 167 претендують на свідоцтво з відзнакою
11 клас – 1468 випускників, з яких претендентами на нагородження золотою медаллю є 160, срібною – 32
Загалом 8-10% випускників від загального складу щороку претендують на нагородження медалями.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top