Головна / Огляд ЗМІ / Одиноких тернополян запрошують на “Швидкі побачення”

Одиноких тернополян запрошують на “Швидкі побачення”

SpeedДля самотніх тернополян створюють перші у Тернополі “Швидкі побачення”, на яких вони зможуть знайти свою другу половинку. Проект стартує 13 травня. Вартість одного такого побачення 125 грн.

Бажаючі потрапити на вечірку швидких побачень повинні бути старшими 25 років та на момент побачень бути вільними і не перебувати у громадянському шлюбі.
- Ми запрошуємо людей від двадцяти п’яти років до п’ятдесяти, – розповідає організатор проекту Оксана Бількевич. – Адже в цьому віці люди вже достатньо сформовані та розуміють чого вони хочуть. Це проект для тих, хто орієнтується на створення довготривалих стосунків або для сім’ї.
У рамках проекту будуть вечори для людей віком від 25 до 35 років, від 30 до 40 та від 40 до 50 років. Вечірки проходитимуть у різних ресторанах Тернополя та кожна вечірка буде на конкретну тематику. Організатори побачень обіцяють насичену трьохгодинну розважальну програму. Зокрема, для учасників проводитимуть психологічні тренінги на комунікацію та частування.
- Хоча перша вечірка буде лише тринадцятого травня, але зареєструватись потрібно раніше, щоб ми змогли розподілити людей – говорить пані Оксана. – Просто на вечірці повинна бути однакова кількість чоловіків та жінок, щоб ніхто не залишився без спілкування.
Щоб зареєструватись у проекті потрібно зателефонувати за номером 0-67-332-45-45. Вам повідомлять, куди потрібно підійти аби заповнити анкету. У якій необхідно вказати свій контактний номер та підтвердити, що на момент побачень ви не перебуваєте у громадянському шлюбі.
- Ці вечори не безкоштовні, ціна за одну вечірку з людини 125 гривень, – каже Оксана Бількевич. – Але якщо хтось приведе з собою ще одну людину, тоді вартість одного вечора 99 гривень.
Оскільки це закритий захід, то про місце проведення вечірок організатори повідомлятимуть безпосередньо самим учасникам перед побаченням. Швидкі побачення проводитимуть або в п’ятницю ввечері, або у неділю після обіду. Організатори вважають, що такий час буде зручним для людей, які живуть за графіком дім-робота-дім.
- Це реальні зустрічі з людьми, на яких кожен може оцінити людину та зрозуміти чи підходить вона чи ні, – вважає пані Оксана. – За декілька годин живого спілкування можна про людину зрозуміти на багато більше, аніж за місяці спілкування у соцмережах.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top