Головна / Суспільство / Незабаром у Тернополі відбуеться Третій Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд

Незабаром у Тернополі відбуеться Третій Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд

8100e974_beb1_49a3_9367_2f78700e19b2-(1)Маємо за честь повідомити, що з 26 серпня по 2 вересня 2013 року у м. Тернополі відбувся Другий Чемпіонат Світу серед Українських Діаспорних команд з футболу, в якому взяли участь збірні українців Канади, Іспанії, Польщі, Румунії, Білорусії, Естонії та Придністров’я. У результаті чесної та безкомпромісної боротьби першість удруге вибороли футболісти з Придністров’я. Це було справжнє Свято Спорту.

Захід відвідала велика кількість тернополян та гостей міста; його висвітлювали численні друковані, радіо- та теле- засоби масової інформації. Змагання дало можливість багатьом українським бізнесовим компаніям заявити про себе в якості рекламодавців на патріотичному рівні. Організатори свята були поза політикою, завдяки чому Чемпіонат набув якості незалежного та національного. І в цей важкий період для нашої країни, яка переживає розбрат та загарбницьку політику Кремлівської Росії, незаконне відторгнення Кримського півострову, ми маємо бути разом по-справжньому продемонструвати нашу єдність Діаспори та Батьківщини.

За ініціативи Міжнародного об’єднанням громадських організацій “Четверта хвиля” у період з 28 липня по 3 серпня 2014 р. в Україні відбудеться Третій Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд. Наразі проводяться інтенсивні перемовини з мером міста Тернопіль п. Надалом С.В. та поступила пропозиція-запрошення від керівника Дніпропетровської ОДА п. Коломойського І. В. щодо проведення нашого турніру в одному з означених регіонів. Наша організація запевняє- турнір відбудеться стовідсотково, чекаємо гарантійні листи від віповідних очільників місцевого самоврядування.

Задля того, щоб проведення Чемпіонату стало доброю традицією, ось уже третій рік поспіль ми закликаємо до співпраці усі зацікавлені футбольні команди українців з різних куточків світу, громадські організації, спонсорів, журналістів та всіх небайдужих людей.

Приймаюча українська сторона забезпечує транспортування по місту, стадіони та суддівство, а громадська організація “Четверта Хвиля” взяла на себе місію щодо вирішення питання харчування та проживання спортсменів, ведучи перемовини з представниками державної влади та потенційними спонсорами.

Наполегливо просимо, повідомити офіційним листом-підтвердженням про участь у Третьому Чемпіонату Світу з футболу серед українських діаспорних команд якнайшвидше.

Відеозвіт Другого Чемпіонату Світу серед Українських Діаспорних команд з футболу

Ukrainian Diaspora World Cup 2013 – Ternopil

За детальнішою інформацією звертатися за тел. 1 (647) 886-1905 в Канаді

та адресою електронної пошти:bokiy_ih@yahoo.com

З повагою,

Голова Організаційного комітету
Ігор Бокій

Джерело: Тернопіль вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top