Головна / Огляд ЗМІ / На Театральному майдані безкоштовно роздавали хліб

На Театральному майдані безкоштовно роздавали хліб

9Вперше у нашому місті відбулась акція на підтримку пенсіонерів та малозабезпечених. По 80 буханок пшеничного і житнього хліба у центрі міста сьогодні роздали благодійники. У Тернополі стартувала акція допомозі малозабезпеченим. Організатор акції каже, такі ж заходи відбувалися і в інших містах України. Наразі, хліб для тернополян купляли за власні кошти, повідомляє ІНТБ.
ІГОР КОСТЮК, організатор акції:
«Хліб ми брали на хлібзаводі одному Тернопільському. Там нам наразі видали знижку. На дальше, якщо будемо систематично працювати, то буде можливість і безкоштовно брати. Тому, що для Тернополя це нова акція, відповідно є певна недовіра. Ми це повністю розуміємо. Тому ми зараз оплачуємо хліб та проведення акції власними коштами за допомогою тих спонсорів та меценатів, які вже в нас є».
За хлібом підходили люди переважно пенсійного віку, які якраз прямували в магазин. Їм про акцію розповіли волонтери. Хоч буханець віддавали безкоштовно, люди все ж таки залишали символічні кошти.
ЛЮБОВ ІВАНІВНА, пенсіонер:
«Що я би не знайшла 2 гривні на цей хліб? Ясна річ, що вона мусить бути. Але, розумієте, якось для старої людини, яка вже має 70 і поза 70 це так, як для дитини добре слово, погладити по голівці дитину, пригорнути її. Для старшої людини також, от згадали. Гарно що свіжим хлібом».
ТАРАС ЯРОСЛАВОВИЧ, пенсіонер:
«Я рахую, що для таких людей похилого віку потрібно всякі акції проводити. Щоб вони відчували, що вони не залишені без уваги».
ІВАН КИРИЛОВИЧ, пенсіонер:
«Я не за хлібом йшов. Я йшов просто ознайомитися у записи. Реєструєте людей з якого приводу і куди. А раз уже мені таку оцінку дали, подарували, то я безмежно вдячний ».
Благодійники кажуть, акції по роздачі хлібу у нашому місті проводитимуть щомісяця. Згодом, захід планують зробити щотижневим.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top