Головна / TOP / Мистецька філософія на картинах Тетяни Кашкарової

Мистецька філософія на картинах Тетяни Кашкарової

DSC00749Вчора у галереї “Бункермуз” київська художниця Тетяна Кашкарова представила серію картин про еволюцію всесвіту. Розмір найбільшого полотна  2х3 метри. Виставка«Rebirth. Переродження» - це своєрідна арт-терапія. У своїх роботах авторка відобразила філософію буття людини.

- Я використовую техніку, яка йде з підсвідомості, – розповідає авторка, – Щоб передати на картині найчистіші емоції та переживання, вивільняюсь від накопиченого досвіду. Незадумуючись, наношу на полотно фарбу. Після того як висохне перший шар, малюю графіку. Власне, поєднання якої з первинним фоном і відображає вібрації всесвіту. Це моя розмова з світом. У виставковій залі полотна розміщені нетипово. Картини розміщені у хронології, щоб відтворити еволюцію ірраціональності. Іншими словами, форми підсвідомості набувають раціонального змісту у графіці.  У своїх роботах я передаю народження, життєвий шлях та досвід людини, а далі – нова форма життя. Таким чином розчиняєшся у всесвіті. Найбільша моя картина, мабуть, і відображає саме це переродження.

Оксана Ратушняк

На Валовій

DSC00723 DSC00724 DSC00725 DSC00726 DSC00733 DSC00734 DSC00737

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top