Головна / Огляд ЗМІ / Любителів смітити просять долучитись до прибирання

Любителів смітити просять долучитись до прибирання

92000946Аби відпочинок не потонув у смітті, група ініціативних студентів із нашого педуніверситету пішла прибирати “Циганку”. За декілька годин молодь напакувала відходами близько 80 мішків. Працювали над цим восьмеро волонтерів.

- Уся ця ініціатива — в основному, від студентів ТПНУ, – каже координатор акції, викладач у Андрій Пальчик. – Зізнаюся, таким заходом, зокрема, хотіли привернути увагу громадськості. Це — щоб і вони долучалися до подібного руху.
“Циганка” – це лише початок, пояснює співрозмовник. На меті — прибирання лісопосадок, Дального пляжу та території поруч “Подолян”.

- До речі, зараз волонтери збирають інформацію про найбільш забруднені місця Тернополя для створення тематичного інформаційного порталу з інтерактивною картою, – додає Андрій Пальчик. – На сайті ми, для прикладу, розміщуватимемо інформацію про ділянки, які плануєм прибрати і про ті місця, де це уже зробили. Міркуємо також давати опитування, де у місті вкрай необхідно встановити сміттєві урни.
Уже цієї суботи, 5 квітня, молодь прибиратиме територію поруч пивзаводу. Початок “суботника” – о 13.00. Долучитися до нього закликають усіх охочих.

Джерело: 20 хвилин

10323304m

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top