Головна / Огляд ЗМІ / “Лісапетний батальйон” відіграє благодійний концерт у Тернополі

“Лісапетний батальйон” відіграє благодійний концерт у Тернополі

_______3_1380188775Учасниці «Лісапетного батальйону» їдуть до Тернополя, аби підтримати дух жителів славного міста, подарувати справжню українську пісню, яка допомагає і в радості і в нелегкий час. Народний гумор, який супроводжує кожну пісню «Лісапетного батальйону», допоможе підняти настрій усім, хто завітає на концерт. Адже, як відомо, тільки позитивне сприйняття життя допомагає переборювати всі труднощі.

«Україно! Я звертаюсь до всіх тих, хто любить пісню, хто сам співає, хто вміє співати і вміє слухати. Ми їдемо до Вас! Ми веземо свої найкращі пісні. Ганька – секс-символ України – вже рветься на побачення зі своїм глядачем. «Лісапетний батальйон» – вже на порозі. Залишайте всі свої справи, бо ми співаємо для Вас!», – говорить народна улюблениця Наталія Фаліон.

- Гурт виступатиме на підтримку української армії, пише у соцмережах Максим Черкашин, – Міський голова запропонував підтримати військову частину, яка буде відновлена в нашому місті. Всі кошти, які будуть зібрані на концерті, підуть на підтримку 11 Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади!

Що ж, запрошуються усі бажаючі! 22 квітня о 19:00 у ПК “Березіль” гурт відіграє благодійний концерт на підтримку Української армії.

 

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top