Головна / Суспільство / Квітень – найважчий місяць 2014 року

Квітень – найважчий місяць 2014 року

898780_677_620x375sepia«Ліпше бути жертвою, ніж агресором. В Україні тривають колосальні маніпуляції, провокації, але самі провокатори й постраждають», – переконані професійні астрологи, які склали прогноз для України.
Що ще чекає нас найближчим часом, розповідають астролог міжнародної категорії, автор, засновник і видавець всеукраїнського щорічного науково-популярного журналу «Астрологічний календар для України», голова Київської обласної організації Союзу Астрологів України Олена ОСИПЕНКО та астропсихолог, викладач школи практичної позитивної астропсихології, співавтор книг «Зодіак – Храм Долі» і «Мистецтво інтерпретації» Світлана БУЯНОВА.

ПРО ТЕПЕРІШНЄ
Олена ОСИПЕНКО: З 21 березня почався новий рік Півня, який характеризується боротьбою за справедливість, свободу, коли перемагають рішучі люди, які борються на боці світлих сил. Як кажуть, крик півня проганяє темні сили… До того ж закінчився рік Чорного ворона. Непоганий рік, бо це царська пташка, яка виявляє найгостріші моменти суспільства. Перші півроку були дуже складними для України, бо з 20 лютого до 2 липня не лише ми, а весь світ увійшов у період, який називається з астрономічної точки зору ретроградним.
Дуже важливий ще такий момент: із 1 березня до 20 травня у нас ідуть 80 днів так званого ретроградного руху Марса, який за римською міфологією є богом війни. І є певні правила поведінки, які вже порушив Путін.

ПРО КВІТЕНЬ ЯК НАЙТЯЖЧИЙ МІСЯЦЬ У РОЦІ
Олена ОСИПЕНКО: У квітні не можна розслаблятися, треба надалі серйозно ставитися до подій, бо саме квітень є одним із найтяжчих місяців цього року. Напруга буде дуже велика. Перші днів десять – опущені руки, невіра у свою перемогу, треба буде підтримувати один одного. Але це період боротьби, вирізання ракової пухлини, які треба пережити.
Світлана БУЯНОВА: У травні треба бути дуже уважними, не провокуватися на непродумані дії. Велика імовірність, що виборів президента не буде, але якщо будуть, то це розрядить ситуацію. Росія дуже не хоче, щоб вони були… А влітку треба заспокоїтися. Щоправда, відпочивати у Криму навряд чи вийде. У жовтні ситуація фаталізується, буде напруга, мабуть, триватиме політична боротьба. Листопад теж матиме агресивні аспекти, можливі напружені події, які могтимуть повернути хід історії.
ПРО ПУТІНА, ЯКИЙ СХОДИТЬ З ВЕРШИНИ
Олена ОСИПЕНКО: Путін, який народився під знаком Терезів, має нести мир, він миротворець. Якщо він цього не робить, його просто знімуть з арени. Він зараз уже сходить з вершини. Він там був, коли вперше був обраний президентом. Удруге ним став завдяки хитрому маневру. Але наступного разу він навряд чи стане президентом, тому що до 2015 року у цієї людини настає період вікової кризи, доволі серйозної. Дуже велика незадоволеність є у нього всередині, він хоче більшого, але не матиме. Йому потрібен уже не трон, а глибока внутрішня робота з собою. Тому ще близько чотирьох місяців ця людина буде дуже сильно бажати влади. Певні показники засвідчують, що він загалом дуже прагне влади й домагається її не дуже чесним шляхом. Але коли людина заграється, у неї зносить дах. Ще чотири місяці нам треба потерпіти і процес піде по-іншому. У Путіна з’являться інші потреби й він по-іншому почне діяти.
Світлана БУЯНОВА: Поки він цього не відчуває, то вважає себе королем ситуації. Однак до кінця березня його притисне. Після 15 квітня навколо російського президента складеться ситуація, яка покаже йому, що не все йде за його планом. Його зірка вже заходить.
ПРО КРАХ КАР’ЄРИ ЯНУКОВИЧА
Олена ОСИПЕНКО: Інавгурація Януковича відбулася 25 лютого 2010 року, тоді якраз був ретроградний Марс. А є таке загальне правило, яке знають всі астрологи і яке перевірено роками: ті президенти, що проходять церемонію інавгурації на ретроградному Марсі, не доживають або не добувають до закінчення своєї каденції. Це несприятливий фактор, і мені хотілося б, щоб майбутні президенти України обов’язково врахували це при призначенні дня для церемонії інавгурації. Ретроградний Марс цілком можна обійти, адже це 80 днів, і то – раз на два роки. Цей період ідеальний для ремонту, але не для початку нових справ. В астрологічній карті Януковича ще в лютому був аспект, який вказував на крах його кар’єри.
ПРО ТИМОШЕНКО, ЯКА «ДРАТУЄ» ПУТІНА
Світлана БУЯНОВА: Юлія Тимошенко та Путін не підходять одне одному як партнери. Єдиний аспект, який між ними є, – революційного характеру. Будь-які дії Тимошенко викликають у Путіна дуже сильне роздратування. Тим часом самій Тимошенко варто уникнути гри емоціями, яка приведе в нікуди. Її шлях еволюції лежить через чіткість, конкретність, схематичність і планомірність. Водночас це людина, яка не зупиниться на досягнутому ніколи. Вона ще довго себе проявлятиме й реалізуватиме, тож сил у неї багато.
ПРО ОПТИМІЗМ ДЛЯ УКРАЇНИ
Олена ОСИПЕНКО: До кінця року ситуація повернеться на користь України. Нас перевіряють, наскільки ми заслуговуємо тієї вершини, яка буде в нас через сім років. Усе залежить від нашого вибору, тож маємо бути наполегливими, вірити в перемогу і тоді ми її досягнемо. У нас є шанс бути прикладом вільної країни. Не незалежної, а вільної, що дуже важливо. І маємо подякувати Януковичу та Путіну, бо якби не було їхньої агресії, то дуже довгою дорогою ми йшли б до своєї еволюції. Тільки через цю велику кризу й складні ситуації ми можемо прийти до вершини. І показати іншим країнам, як до неї йти.
Жанна КУЯВА

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top