Головна / TOP / «Koza Music Battle 14» – перемога, поділена на два”

«Koza Music Battle 14» – перемога, поділена на два”

QHKlqWWkAooЧерговий концертний бій «Koza Music Battle 14» минув під нестримні емоції публіки і високі діапазони звукоряду чотирьох музичних суперників. Лейтмотивом концерту став безсмертний хіт «Соколята», який активно пропонував публіці Zavgosp, проводячи аналогії змісту пісні з основною метою батлів у «Козі» – зростити й випустити у світ молодих талановитих виконавців.

Тож у п’ятій битві першого туру конкурсу позмагалися гурти «Nice Cream», «No Limits», «Суті Суть» та «Larinel». Неперевершено насиченим видався цього разу батл, як і очікувалось заздалегідь. Кожен виступ окремо відзначився цікавим  музичним контентом та впевненою подачею творчих вмінь на сцені. Хоч, безперечно, перевершив усіх вже  досвідчений і знаний серед широкого кола тернопільських меломанів колектив «Суті Суть», що, зрештою, нікого не здивувало, адже музичний перформанс команди, злагоджена робота музикантів і шалена підтримка аудиторії зробили своє – переможцем битви став гурт «Суті Суть».

Однак, пообіцявши не влаштовувати інтриг, журі все ж здивувало своїм рішенням – з п’ятої битви першого туру «Koza Music Battle 14» у півфінал потрапила не одна, а дві команди. Конкуренцію у боротьбі за звання кращого молодого музичного колективу переможцям першого туру батлів у «Козі» складе ще один тернопільський гурт «Nice Cream», який захопив публіку яскравим складом та натхненною манерою вокаліста працювати на сцені.

Ті ж команди, які за результатами суддівського вердикту залишись за бортом батлу, також грали незгірш переможців. «На біс» кликали глядачі львівський молодий гурт «No Limits», який представив цікавий поп-рок-репертуар.

Дуже контрастним був виступ останнього колективу цього вечора  – гурт «Larinel» від активного запалу порвав на сцені гітарну струну, через що не зміг викластись на повну. Проте того, що виконали музиканти, виявилось достатнім, щоб зачепити симпатії публіки. Захоплено про виступ «Larinel»  висловився Зорян Безкоровайний – постійний член журі похвалив молодих виконавців, відмітивши  незвичайну мелодійність їхньої музики.

– «Nice Cream» – цікава оригінальна музика, потужна енергетика, класно виглядають (особливо дівчата), – резюмував виступи колективів п’ятий суддя Юрій Ісаєв. – Я трошки не зрозумів, що хотів донести до публіки вокаліст між піснями, але, в принципі, на музику це не вплинуло. Гурт «No Limits», – високий професійний рівень, добре зіграні, але вибрали жанр, в якому дуже велика конкуренція – комерційний поп-рок. Насправді є з чим порівнювати їхню музику. Пісні легкі для сприйняття, але разом з тим, чесно кажучи, жодної з них не запам’ятав. А от виступ «Суті Суть», я думаю, не потребує коментарів.

Більше фото згодом.

Алла Сердюк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top