Головна / TOP / Ірена Карпа: Моя творча кар’єра розпочалась у Тернополі

Ірена Карпа: Моя творча кар’єра розпочалась у Тернополі

IMG_1222

Фото Сергія Гуменюка

Що ж, підсумовуючи всю творчість мистецького фестивалю, відзначити можна довгоочікуваний виступ відомої української письменниці, журналістки та співачки Ірени Карпи. Значна частина відвідувачів чекали лише на неї. Мабуть, недаремно організатори запланували її виступ на останній день фестивалю, так би мовити, смачненьке на останок. Та й справді, Ірена досить добре зарядила публіку драйвом.

- Я завжди рада брати участь у заходах такого роду, – розповідає Ірена, – Зокрема, рада бути у вашому місті, адже моя творча кар’єра розпочалась саме тут: мій перший виступ відбувся у Тернополі. Взагалі, це місто асоціюється в мене з українською автентичністю.

Перебуваючи у Тернополі, співачка приєдналась і до благодійності. Нагадаємо, під час фестивалю відбувся аукціон фотографій молодого тернопільського митця Андрія Шевчука. Автор презентував 16 творчих робіт на революційну тематику, дві з них – придбала Ірена.  Зібрані на аукціоні кошти будуть перераховані сім’ям загиблих на Майдані.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top