Головна / Суспільство / Голос тернопільського африканця Леонардо Славко Вакарчук упізнав з перших нот

Голос тернопільського африканця Леонардо Славко Вакарчук упізнав з перших нот

132“Я – з файного міста Тернопіль”, – гордо заявив Леонардо, закінчивши спів на “Голосі країни”. На перших ж звуках пісні до юнака розвернувся омріяний тренер – Славко Вакарчук. Свого часу майбутній хірург Леонардо вже здобув славу, виконавши пісню “Океану Ельзи” “Така, як ти”. Її фронтмен “ОЕ” відзначив дуже високо, написавши у соцмережі, що це дуже чесне виконання. У рамках вокального конкурсу Леонардо вдалося не так добре заспівати цю композицію, та, як зізнався Вакарчук, він упізнав голос Леонардо відразу, то ж ні миті не думав, як діяти.
То ж віднині тернополянам знову є за кого вболівати. Маючи досвід участі у шоу Тараса Мельника, який дійшов до фіналу, віримо, що Леонардо має усі шанси перемогти. Адже, як ми вже писали, тернополяни не часто беруть участь у талант-шоу, однак, коли беруть участь, то або перемагають, або виходять у фінал. Свої імена прославили таким чином Ірина Борисюк, Аркадій Войтюк, “Лісапетний батальйон” (який представляють жіночки з Хмельниччини та Тернопільщини), Уляна Воробей, Тарас Мельник (співочі шоу) та ВІП-вці Таня Песик та Віктор Гевко, які неодноразово перемагали у шоу “Розсміши коміка”. До команди переможців долучилися і представники тріо “Тріода”, які підкорили членів журі четвертого сезону “Х-фактор” і дійшли до фіналу шоу.
Між іншим, свого часу Святослав Вакарчук прийняв близько до серця заяви деяких своїх фанатів про те, що “Океани” видихаються і їм бракує “нової крові”. Щоб спростувати твердження про те, що ОЕ — гурт одного виконавця Славко вирішив задіяти ще одного вокаліста. Ним виявився саме чорношкірий африканець Леонардо Ободоеке. Після успіху пісні “Така як ти” гурту Океан Ельзи, придбавши гітару, записав нове відео — кавер на пісню “Незалежність”.
Вакарчуку одразу сподобалося чутливе та емоційне виконання його пісень, тому він і запропонував Леонардо виступати разом з гуртом. Можлива назва нового альбому, записаного разом з Леонардо Ободоеке — “Пісок”

Джерело: like.te.ua

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top