Головна / Огляд ЗМІ / “Екстрім-парк” планують зробити в центрі Тернополя

“Екстрім-парк” планують зробити в центрі Тернополя

1489167_10201425567071001_1787516598_n20Майданчик, на якому зможуть займатись улюбленими видами спорту тернопільські екстремали, планують зробити в центрі міста. Зробити такий майданчик запропонував міський голова.

На новому майданчику мають займатись скейтбордингом, велотріалом та іншими видами спорту. Розмістити такий майданчик планується у дворі будинків 17-20, на вул. Руська. Левову частку витрат готова взяти на себе міська рада.

- Якщо у Вас є пропозиції – звертайтесь в управління справах сім’ї, молодіжної політики і спорту за номером телефону 52-16-83, – пише в мебе на стрінці помічник міського голови Максим Черкашин.

Щодо інших майданчиків, то загалом в титульному списку є 6 майданчиків, які розподілені по різних мікрорайонах міста. Учасники обговорили пропозиції, які надійшли від різних організацій. На сьогодні в дворах тернопільських будинків розміщено 40 спортивних майданчиків, 27 з яких знаходяться на балансі ЖЕКів.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top