Головна / Огляд ЗМІ / Дзідзьо готує для тернополян мегаподію

Дзідзьо готує для тернополян мегаподію

1334038683_didzjo1Концерт найпозитивнішого співака України з новою програмою відбудеться у ПК “Березіль” 28 квітня. Початок – о 19.00. Квитки – від 80 грн.

Дзідзьо збирався до Тернополя ще у березні, однак через відомі події концерт перенесли. Співак вважає, що потрібно багато працювати, що не змарнувати здобутки революції гідності в Україні.

- Демократія, до якої ми ідемо, починається з власного під’їзду, села, міста і з квартири, де живемо, – каже Дзідзьо. – Ми даємо концерт, тому що зараз людям треба трошки відпочити і підняти настрій.
Співак порадує новими піснями, а після виступу роздаватиме автографи. Також щасливі шанувальники матимуть можливість сфотографуватись з кумиром.

- Я нічого в житті за гроші не роблю, – так говорить Дзідзьо про свою творчість. – Це не бізнес, а творчість. Все у нас відбувається природним шляхом.

Ось секрет успіху від мегапозитивного співака: “Будьте щирими і добрими, не обманюйте. Не тримайте емоції в собі, взагалі нічого не тримайте в собі, відкривайте хвіртку, дихайте свіжим повітрям і дивіться під ноги, бо в траві можна знайти гроші”.

Квитки – у касі ПК “Березіль”. Дітям до шести років у супроводі батьків – безкоштовно (без місця). Телефон: 53-31-14.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top