Головна / TOP / DrumТИaтр на фестивалі “Ї”

DrumТИaтр на фестивалі “Ї”

IMG_1047Підійшов до завершення мистецький фестиваль “Ї”. Відверто кажучи, у нашому місті відбувся прекрасний захід, який об’єднав українську творчість.  У залі панувала душевна  атмосфера, воно й не дивно, адже усіх присутніх об’єднувало мистецтво. За словами  учасників, рівень організації фестивалю був на високому рівні. Мистецький захід зібрав поетів, письменників, музикантів, художників, фотографів зі всієї України. Як сказав соліст гурту Kompas Віктор Новоселов, Тернопіль впевнено крокує до статусу культурного центру. Розповісти відразу про усіх учасників важкувато, тому, сьогодні, я розпочну з відомого львівського гурту DrumТИaтр. Проект у січні 2010 році заснували культовий український письменник Юрій Іздрик, молодий поет і музикант Григорій Семенчук та непересічний художник і фотомитець Ростислав Шпук. DrumТИaтр - це синтез елетронної музики, живих інструментів і текстів.

- Наш гурт побував на різних фестивалях, якщо говорити про організацію фестивалю “Ї”, то вона досить пристойна. Сьогодні виконаємо спеціальну програму, яка називається “Поетична люстрація”, – розповідає Григорій Семенчук, – До неї входить декілька треків, які “люструватимуть” свідомість тернополян. Кожен отримає відповідь на запитання “хто він є” та “ким  може стати”.  Ми вже заявляли офіційно, що відмовляємось від репетицій, тобто, матеріал який ми виконуємо завжди поповнюється спонтанно. Через відсутність барабанщика, сьогодні працюємо в малому складі. Виконаємо діджей сет, до якого входить чотири треки для імпровізаційного читання.

До слова, ідея створити гурт DrumТИaтр виникла в поїзді.

- Назву придумали тоді ж. Очевидно, мав би бути Драмтеатр, але назва уже використовується багатьма клубами. Тому, ми просто змінили одну літеру. Насправді, назва не несе в собі ніякого підтексту. Це щось на кшталт підробних брендів, наприклад “Adibas”, – додав Іздрик.

 

Оксана Ратушняк

Фото Сергія Гуменюка

На Валовій

 

DSC00422

 

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top