Головна / Огляд ЗМІ / Для Тернополя виготовили спеціальні художні конверти

Для Тернополя виготовили спеціальні художні конверти

IMG_087215 квітня у Тернополі відзначають чергову річницю визволення Тернополя від фашистських загарбників. З цієї нагоди у центральному відділені «Укрпошти» відбулося погашення художнього конверту спеціальним штемпелем «70 років визволення Тернополя від фашистських загарбників». Конверти будуть використовувати у всіх відділеннях поштового зав’язку. Участь у церемонія погашення конверту взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.
«Це додатковий позитивний елемент для міста, оскільки конверти з цим штемпелем будуть розповсюджуватися по усій Україні, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Це додаткова інформація про наше місто і вшанування однієї з пам’ятних дат. Тепер будемо готуватися до святкування наступного року 475-річчя з дня заснування міста і чекатимемо на конверт, який буде присвячений саме цій даті».

Джерело: rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top