Головна / Суспільство / Чи стане протеже Хоптяна головою апеляційного суду Тернопільської області

Чи стане протеже Хоптяна головою апеляційного суду Тернопільської області

jyfСтартували перегони за посаду голови апеляційного суду Тернопільської області. Найкращого з претендентів повинні обрати вже найближчого четверга.

Серед основних кандидатів суддя Микола Крукевич і двоє екс-керівників даної структури – Ігор Ваврів та Богдан Сташків. Найбільш одіозним серед них є Богдан Сташків, який за часів правління “регіоналів” товаришував з тодішнім обласним прокурором Геннадієм Мовчаном та екс-головним міліціонером області Віктором Саком. Особливо тісні стосунки в пана Сташківа склались з Валентином Хоптяном, який навіть рекомендував Голові Вищого спеціалізованого Суду України призначити його на посаду голови апеляційного суду нашої області.

Наразі актуальним є запитання – Чи справді влада зможе очиститись і тоді прийдуть ті, хто не був причетний до репресій Януковича та його вірних слуг на місцях. Відповідь на це запитання ми дізнаємось вже 17 квітня.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top