Головна / Арт-події / Брати Капранови покажуть “Мальовану Історію Незалежності”

Брати Капранови покажуть “Мальовану Історію Незалежності”

Брати Капранови завітають до нашого міста 15 квітня. Вони презентуватимуть книгу “Мальована Історія Незалежності України” у книгарні “Є” та роздаватимуть автографи. Початок – о 18.00.

Ця книга – історія без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок, зазначають організатори. – Історія, яку можна читати без брому і антибіотиків.
“Мальована історія Незалежності України” — короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об’єднує в одне ціле історію всіх українських земель — від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.
Малювали історію Незалежності шість художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів). І є в ній не тільки описи історичниї подій, а й карти, комікси, портрети діячів.
Книгу вже презентували у 25 містах.

Джерело: 20 хвилин

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top