Головна / Огляд ЗМІ / Автомайданівців з Тернополя уважили подяками та нагородами

Автомайданівців з Тернополя уважили подяками та нагородами

avtomaidan_nagorodjennia_02-300x206За активну громадську позицію, охорону правопорядку під час патрулювання вулиць Тернополя та проведення загальноміських заходів міський голова Сергій Надал вручив подяки та нагородні відзнаки працівникам ДАІ та членам громадської організації «Автомайдан Тернопіль». Урочисте нагородження активістів відбулося у міськраді 16 квітня.

Очільник Тернополя подякував активістам за роботу під час патрулювання вулиць у революційний період, організацію блокпостів на в’їздах у місто, охорону стратегічних об’єктів.

- Патрулювання вулиць продовжується. Ми дуже вдячні автомайданівцям та працівникам ДАІ, які забезпечували і продовжують забезпечувати охорону громадського правопорядку на вулицях нашого міста. Дякуємо Вам за активну громадську позицію, завдяки вашій роботі тернополяни відчувають себе у безпеці, – зауважив Сергій Надал.

Джерело: Тернопіль Вечірній 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top