Головна / Огляд ЗМІ / 3D карту Тернополя пропонують створити учні нашого міста

3D карту Тернополя пропонують створити учні нашого міста

10325390m-восстановлено

Анастасія Брик

У вівторок минуло 474 роки з дня першої згадки про Тернопіль. З нагоди річниці у місцевих школах провели незвичайний урок.
15 квітня 1540 року датована Грамота на заснування нашого міста, видана Яну Тарновському польським королем Сигізмундом І. З нагоди річниці у школах пройшли уроки, присвячені минулому та сьогоденню Тернополя. У проведенні взяли участь представники міської влади.
ЮРІЙ КУЗЕМКО, учень Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка:
«Цей урок, насамперед, корисний не тільки для учнів, а й для самих представників влади, які присутні на цьому уроці. Тому що вони можуть почути думку молодого покоління, яке в майбутньому буде, можливо, на їхньому місці. Можливо, воно буде розвивати Тернопіль».
Старшокласники представили свої пропозиції та побажання стосовно розвитку міста. Наприклад, одинадцятикласниця Анастасія, яка, до слова, минулого року стала переможницею тернополезнавчої олімпіади, підняла проблему збереження історико-культурної спадщини міста.
АНАСТАСІЯ БРИК, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка:
«Ми запропонували більш активно залучати інвесторів для охорони історико-культурної спадщини, створити 3D карту нашого міста онлайн, що буде цікаво як для туристів, так і для жителів нашого міста. Також, можливо, створити електронні паспорти. Створювати і проводити, організовувати різноманітні фестивалі, конкурси. Також, можливо, створити науково-освітній портал «Тернопіль у плині літ».
Також говорили про якість надання комунальних послуг та збереження Тернопільського ставу. У міськраді запевнили: усі пропозиції школярів опрацюють. Найкращі ідеї будуть втілені в життя. Звісно, за умови, що вони реальні та не потребують значного фінансування.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top