Головна / TOP / Жереб фортуни усміхнувся для «Ristretto Project»

Жереб фортуни усміхнувся для «Ristretto Project»

Y69fSPQfTlIВелика битва «Koza Music Battle 14» продовжується. Вчора, 27 березня, черговий бій молодих музикантів  завершився неочікуваною перемогою гурту «Ristretto Project».

Вчорашній, за рахунком уже четвертий, батл в «Козі» поставив суддівську команду перед непростим рішенням. Троє конкурсантів виступили практично на рівних, показавши високий і злагоджений рівень роботи. Саме через це перемога колективу зі Львова «Ristretto Project» видалась, на перший погляд, неоднозначною. Аби уникнути зайвих непорозумінь журі у складі Зоряна Безкоровайного, Андрія Качали, Костянтина Тараненка, Сергія Масика та Ростика Кльового вирішили визначити переможця «дідівським методом»:

– Ситуація була у нас сьогодні дуже складна – три гурти чудові. Тому нам довелось «тягнути сірник». Переможець вирішений «льосовим», практично лотерейним способом. Всі команди між собою рівні – звичайно, кожна в своєму напрямку, –  пояснив такий стан справ Зорян Безкоровайний

Тріумфатор четвертої битви «Koza Music Battle 14» – гурт «Ristretto Project» здивував великою музичною насиченістю і різноманіттям звуків, які вщент наповнили тісну «Козу». Знавцям і любителям музики було над чим подумати –  «Ristretto Project» представили до їхньої вибагливої уваги багато скомпоновану музичну страву.  «Вони ж усе пам’ятають, старенькі вулички Львова», –  завзято підспівувала разом з «Ristretto Project» публіка.

Інші ж гурти, яким не вистачило краплини фарту – «Адаптація» з Бучача та  «FIGHT FOR FUTURE» з міста Радивилів, –  вибухнули на сцені «Кози» добрячим музичним драйвом і дали іскру шаленому слему, який врешті розгорівся не на жарт.

– Якби в гурті «FIGHT FOR FUTURE» був присутній барабанщик, я став би фанатом цього колективу, – зізнався Костянтин Тараненко, –  Без «живого» барабанщика не вистачає енергетики, якою вони б увесь зал просто на частини  розривали. Щодо другого колективу «Адаптація» – молодці! Все добре – гітарист «в сліпу»

грає, вокал класний… У першій команді  «Ristretto Project» сподобалось багато цікавих задумок – кожна пісня не схожа на іншу, присутня гармонія, мелодика. Можливо, трохи не було чути вокалу, але все було дуже класно!

Всупереч тому, що виступ кожного з гуртів заслуговував похвали, судді не оминули нагоди показати незначні недоліки в роботі музикантів на сцені. Зокрема гітарист гурту «Los Colorados» Сергій Масик звернув увагу всіх колективів на особливості гітарної гри:

– Усі команди, які грають в дві гітари – або не грайте в дві гітари, або навчіться добре грати, –  сказав він. –  Сьогодні «FIGHT FOR FUTURE» зіграли добре. З них можна брати приклад, хоч без барабанщика – це «лажа».

Варто додати, що розвиток подій останньої за часом битви Koza Music Battle 14 міг би бути геть іншим, коли б участь в бою взяла й четверта команда музикантів – гурт «The Substanse», який не зміг приїхати до Тернополя, аби показати свою музичну силу. Однак маємо те, що маємо – ще одним півфіналістом музбатлу в «Козі»  став колектив «Ristretto Project», на який попереду чекають ще цікавіші і складніші бої Koza Music Battle 14.

 

Алла Сердюк

На Валовій

 

3ggVqRsdq3I 4WikErp45_Q a_CHrK1WN28 FEKrxlp0KMM fEm0dz44pXA-(1) HHTqMfvqa_0 JJE1WmkWQOU lmtzhbjST5A ofc9E5Y6r7U SVwKYIexK08 VurXvRKXvWs

 

1 коментар

  1. гітарист Адаптації напевне грав *свіпом* – техніка гри на гітарі))

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top