Головна / Мистецтво / Завтра тернопільський художник покаже “Органічні структури”

Завтра тернопільський художник покаже “Органічні структури”

1798541_492902424166408_1292939439_n (1)Організатори виставки живопису шанованого тернопільського митця  Володимира Чорнобая запрошують у галерею “Бункермуз” 17 березня о 18:00.

«Декілька років проект мандрує Європою. Його побачили у Польщі, де у 2004 році зародилась його концептуальна ідея, продовження його було у Німеччині.

«Органічні структури» у творчості Володимира Чорнобая є об’єднанням двох реальностей – конкретної і абстрактної, своєрідне балансування між ними. «Повернення до архаїчних структур не обов’язково має виглядати якоюсь екзотикою чи забавлянням в оригінальність. Ці форми відстояли свої права у протиборстві, що тривало не одне століття» – каже сам Володимир. У поточному проекті особливе місце займає гора Пікуй. Чому саме вона, можна довідатися безпосередньо від автора під час презентації.

Володимир Чорнобай народився 17 березня 1954 року у Тернополі. Закінчив Львівське училище прикладного і ужиткового мистецтва імені І.Труша та Львівський Інститут Прикладного та Ужиткового мистецтва. Член Національної Спілки Художників України.

Серед нагород: Золота нагорода Першої виставки модернового мистецтва, Тернопіль 1996 рік, срібна медаль «Labor omnia vincit» Познань, Польща 2009. Лауреат обласної премії імені Михайла Бойчука 2002 року.
З 1992 року провів близько тридцяти персональних виставок в Україні, Польщі, Німеччині.
Учасник збірних виставок в Україні, Польщі, Румунії, Іспанії, Італії.

 

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top