Головна / Огляд ЗМІ / За кілька днів на Тернопільщині стартує призовна кампанія

За кілька днів на Тернопільщині стартує призовна кампанія

23e0d7c99b99e61dea8f3bded56d59b918 березня міський голова Тернополя підписав розпорядження “Про призов громадян чоловічої статі м. Тернополя на строкову військову службу в квітні – травні 2014 року” . Тож вже з 1-го квітня по 30 травня поточного року триватиме призов на строкову військову службу.

Медичне обстеження призовників проведуть з 17 березня до 30 травня 2014 року. А їх відправка буде здійснюватись відповідно до плану Тернопільського обласного військового комісаріату.

У документі також йдеться, що такий крок – це виконання виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, згідно з Указом Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до лав внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році ”.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top