Головна / Суспільство / Якби я став мером Тернополя, я б…

Якби я став мером Тернополя, я б…

hnУ соціальних мережах тернополянам запропонували цікаве обговорення. «Якби я був мером…» Така фраза викликала у жителів нашого міста багато емоцій. Тернополяни активно висловлюють свою думку та діляться планами на майбутнє. Пропонуємо  нашим читачам ознайомитись з деяким коментарями.

Марія Тарас

Я б старалась зробити все можливе і неможливе щоб запрацювали у повному обсязі Комбайновий завод, Ватра. Знизила б податки для малого бізнесу.

 

Михайло Жирівський

Вимагав від центральних органів влади більших повноважень:
- Розпустив би Міську раду та оголосив вибори, щоб прийшов новий склад, але по виборчому закону такому щоб балотуватись могли не від партій а Самовисуванням.
- Реформа місцевих ЖКГ, як в свій час це зробив Мер Вінниці.
- Вимагав віддачі ТТБ під контроль громаді для розвитку сучасного ТБ, на подобі Громадського.
- Прийняття закону на засіданні Міськ ради про Люстраційні комітети та розширений доступ до публічної Інформації.
- Продав службову машину і взяв Стареньку Шкоду Октавію.
- Залучення інвестицій з закордону для розвитку великих Підпреємств котрі колись існували в Тернополі, з Іноваціними нововведеннями.
- Нарешті рішив питання з Мусоропереробним заводом.
- Забрав всі незаконні забудови з паркових зон, окрім малих Архітектурних форм, які дозволені по ДБН у ЗУ.
- Провів тендер на ремон Фасадів будинків з приватними інвесторами (50 на 50)
- Повернув всі незаконно відчужені комунальні приміщення.
- Продав всі Швидкі і купив Б/у з закордону інші Швидкі (краще на дві машини менше, але робочі, ніж декілька але в якості нерухомого майна.)
- Посилив чистку міста, та рішенням Міськ ради прийняв закон про Щоквартальне ТОЛОКА.
- Зменшив витрати на Апарат Міськ ради, та усіх управлінь з урахуванням дотацій, пільг, соц допомоги.
- Продав усі службові машини дорожче 10 тис. доларів.
- Запросив представників з Міністерства Екології для оцінки стану води в Тернопільському озері та вжиття всіх можливих мір для його очистки.
- Виділив земельну ділянку та провів тендер для забудови Будинку під соціальні квартири.
- Звільнив усіх хто працює на посадах в пенсійному віці, та працевлаштовувати на ці місця молодих спеціалістів.
- Проводити постійну комісію по кадровим резервам для забезпечення молодих людей роботою як в органах місцевого самоврядування, так і на приватні структури що регулюватиметься відповідним законом, де коже Підпреємець зобовязаний працевлаштувати ту чи іншу особу якщо вона рекомендована Міськ радою.
- Посив виготовлення Асфальту на заводі котрий є в тернополі та по мірі можливості ремонтувати дороги (починаючи з самих проблемних центральних ділянок, та поступово міжрайонні сполучення)
- запустив Громадську раду при голові Міської ради для контрол. за діяльністю, попри Люстраційний комітет.
Це так коротко….

Victoria Che

Я б заставила всіх вчитися і прадювати по 12 годин на день. А ше би зробла нові дороги. Хто погано їздить – штраф, хто кидає сміття на вулиці – штраф, хто ходить пяний – штраф, хто бабцям місце в автобусі не усиупає – штраф , хто верещить в автобусі – штраф!

Андрій Тр

Реконструював транспортну систему=)
пріоритетним має бути електротранспорт!)

Ігор Безкоровайний

Відремоную дороги, збільшу кількість зелених насаджень у місті, побудую сміттєпереробний, насаджуватиму європейську культуру, забороню забудову прилеглих до міста територій – на зразок поселення на вїзді з сторони Байковець, яке просто на трасі… Не хочу щоб Тернопіль був як Хмельницьк – наше місто і надалі повинно бути гарним і “компактним”. Щоб вїзд в місто з сторони Збаража – не втратив своєї природньої краси. Запроваджу програму по відновленню джерел на околицях міста, (як приклад джерело в Гаях Шевченківських, куди ходять брати воду жителі мікрорайону “Бам” і не тільки…) одне таке закинуте джерело є навпроти Байковець, біля так званої “незрозумілої забудови”…

Віталій Овчарук

добився би щоб у Тернополі була спеціальна економічна зона!

Kichaev Pavel

1. забезпечив здійснення принципів місцевого самоврядування: народовладдя;
законності; гласності;колегіальності;поєднання місцевих і державних інтересів;
2. міський голова не може займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю
3. міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.
4. Органи місцевого самоврядування відповідно до Податкового кодексу України встановлюють місцеві податки і збори – зменшив податки на нерухомість і для підприємців.

За інформацією спільноти Від Тарнополя до Тернополя

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top