Головна / TOP / Як «зайці» в «Козі» перемогу здобували

Як «зайці» в «Козі» перемогу здобували

Bugs Bunny8Вчора, 20 березня, завершилась третя битва першого туру конкурсу молодих і амбіційних музикантів «Koza Music Battle 14».

Беззаперечну перемогу в черговому запеклому «інструментально-вокальному» герці  виборов тернопільський гурт «Bugs Bunny».  І це не дивно, адже навіть у привченій  до музичних експериментів і розпещеній якісною музикою «Козі» давно так не двигтіла земля від просто таки шаленої музики «зайців», як охрестило гурт «Bugs Bunny» журі конкурсу.

З перших секунд свого виступу «Баґс», наче магнітом притягнув гостей «Кози» ближче до сцени, а за кілька хвилин навіть ті, хто вперше чув про гурт, захоплено намагалися впіймати кожен міліграм дикої, нестримної енергетики музикантів. Не даремно «Bugs Bunny» вийшли до публіки в камуфляжі, демонструючи, як має виглядати на війні справжній переможець. Хай навіть ця війна музична. Дрібниці таки мають значення.

-         Емоції просто шалені, – поділилася одразу після виступу вокалістка гурту Мар’яна Гордій.   – Я зараз навіть не можу зрозуміти, чи я в реальності – настільки переповнилася музикою. Наче у трансі якомусь – музичному. Як нірвана. Я дуже вдячна людям, які стрибали разом з нами. Це просто неймовірно!

Гурт «Bugs Bunny» існує вже три місяці і виник на основі раніше відомого у Тернополі гурту “Q-back”, проте новостворений колектив працює у «свіжій стихії», поєднуючи багато стилів, аби повністю задовольнити смаки публіки,  розповіла Мар’яна.

Музика і, головне, темпераментна вибуховість «Bugs Bunny»  потужною хвилею накрила «Козу». Мабуть, саме тому рішення журі щодо того, хто ж позмагається за звання кращого у півфіналі «Koza Music Battle 14», було одностайним. Зорян Безкоровайний, Володимир Пасяка, Костянтин Тараненко, Андрій Качала та Зоряна Биндас – ось таким був склад «музичного трибуналу» цього вечора.

-         «Bugs Bunny»  – це команда цілісна. В цій команді є все – ідея і музична складова, цікаві аранжування і склад гурту класний. Клавішник – просто молодець, – резюмував виступ переможця Костянтин Тараненко.

Однак  варто відмітити, що суперники «Баґсу» випали не з легких. Чого вартує лише «інтелектуальна» музика «Синдрому Стендаля» або ж «експерементальщина» гурту «Dreadnought». Та про все по черзі.

Отож, відкрив третій концерт першого туру «Koza Music Battle 14» молодий гурт з  Тернополя «Синдром Стендаля». Хлопці цілком впевнено показали себе і свою музику, не зважаючи на те, що виступали перед  досить кількісною і вибагливою публікою вперше.

-         Ми, звичайно, отримали велике задоволення від виступу, але розуміємо, що мусимо ще  багато-багато працювати. Наш гурт грає не заради грошей, а заради мрії – ми віримо, що колись досягнемо свого. З великою повагою ставимось до інших гуртів – дуже тішить, що люди займаються тим, що пов’язано з музикою, великий респект їм, – розказав вокаліст «Синдрому Стендаля» Вадим.

Далі естафету музичного бою перейняв колектив «Dreadnought».  Другий виступ став своєрідним гармонійним продовженням ментальної натхненності «Синдрому Стендаля», що створило неповторну атмосферу парадоксальної творчої єдності двох супротивників. Музика «Dreadnought» добавила нових відтінків цій єдиній емоційній хвилі, розбавивши складну палітру звуків насиченішими фарбами.  Емоційної сили «Dreadnought» також не бракувало – дві гітарних струни довелось віддати в жертву заради того, щоб не пасти задніх у затятому бої.

-         Дозволю собі об’єднати, на порівнюючи, звичайно, гурти «Синдром Стендаля» та «Dreadnought», які «глибоко копнули» і своїми емоціями мене дуже вразили, – так про молодих музикантів відгукнувся Володимир Пасяка.

Третіми на сцену підкорювати аудиторію «Кози» вийшли, як незабаром виявилось, переможці – гурт «Bugs Bunny». Ось тут-то й розпочався цілковитий рейвах, справжня музична революція з усією належною для такої справи атрибутикою – і червоно-чорний повстанський прапор, і каски, і балаклави.  А до цього додати ще мегатонни драйву і особливої манери виконання – ось і весь секрет перемоги. Пусте, що навіть клавіші такого натиску не витримали, головне – повна віддача.

Останнім свої вміння батлити перед тернополянами презентував гурт «One Day». Гості з Бучача виступали у новому складі вперше і достойно показали свою силу в музичному ремеслі.

Багато порад і зауважень дало журі кожному з учасників битви, адже музикантам-початківцям завжди є до чого рости і є що вдосконалювати. Особливо до цих підказок слід прислухатися вчорашньому переможцю – гурту «Bugs Bunny», бо ж у півфіналі «зайцям»  доведеться позмагатися з «Лоскотом»,  який став тріумфатором першого бою І туру «Koza Music Battle 14».

А всім, хто зійшов з дистанції найбожевільнішого музичного бою року залишається побажати  потужного розвитку і успіхів у досягненні нових музичних горизонтів.

Алла Сердюк

Фото Алли Сердюк

На Валовій

Синдром Стендаля6 Синдром Стендаля5 Синдром Стендаля4 Синдром Стендаля3 Синдром Стендаля2 Синдром Стендаля1 One Day4 One Day3 One Day2 One Day1 Dreadnought8 Dreadnought7 Dreadnought6 Dreadnought5 Dreadnought4 Dreadnought3 Dreadnought2 Dreadnought1 Bugs Bunny9 Bugs Bunny6 Bugs Bunny5 Bugs Bunny4 Bugs Bunny3 Bugs Bunny7 Bugs Bunny1 Bugs Bunny2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top