Головна / Суспільство / Як обрати банк для зберігання статків?

Як обрати банк для зберігання статків?

38856e99df94d3142809ae0307c6214283355167Сім ознак надійної установи для відкриття депозиту.

Табака Анатолій

 

Матрац – вже давно не спосіб зберегти заощадження. Тільки за 2013 рік обсяг депозитів населення в банках виріс на 19%. Ось сім  факторів, на які радять звернути увагу експерти «ТЕРРА БАНКУ», прийнявши рішення оформити депозит.

1 . Різноманітність депозитних програм

Потреби у кожного вкладника різні, і тому різноманітність депозитних програм – важлива. Враховуючи це, «ТЕРРА БАНК» розробив відразу низку депозитних програм з прибутковістю до 27% річних строком від 7-м днів.

2 . Наявність програм лояльності для постійних клієнтів

Наявність програм лояльності у банку характеризує його намір вибудовувати довгострокові відносини з клієнтами. Яскравий приклад – програма «Подяка» від «ТЕРРА БАНКУ», в рамка якої  постійні клієнти отримують бонус до 0,15% річних.

3 . Аполітичність фінустанови

Гроші люблять тишу – аполітичність фіну станови дуже важлива для збереження коштів вкладників. Стратегія розвитку «ТЕРРА БАНКу» орієнтована на розвиток роздрібного бізнесу, що дозволяє мінімізувати вплив зовнішніх факторів у роботі банку.

4 . Зрозуміла стратегія використання грошей

Індикатором захищеності коштів наявність реально діючих програм кредитування. Такі програми повинні бути не вузько направленими, а ринковими. Одним із прикладів таких кредитних програм можуть бути спільні програми «ТЕРРА БАНКу» з Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву, Державною іпотечною установою.

5 . Динамічне зростання банку

Якщо банк запланував в найближчому майбутньому істотне зростання – це означає, що він впевнено стоїть на ногах. Приміром, «ТЕРРА БАНК» збільшив обсяг кредитування підприємств на 60%, а приріст вкладів населення склав 35%.

6 . Наявність реклами банку

Мудрий банк дуже обережно ставиться до реклами. Наприклад, ніколи не буде розміщувати інформацію про депозити для пенсіонерів у бізнес-журналі. Це говорить про дбайливий підхід до використання власних коштів, а значить – і коштів клієнтів.

7 . Додаткові можливості банку

Якщо банк проявляє надійність у одному продукті – без вагань можна користуватися всією лінійкою його послуг у режимі «єдиного вікна». Саме за таким принципом і організована робота філіальної мережі «ТЕРРА БАНКу» , що складається з 54 відділень по всій території України.

www.terrabank.ua          м. Тернопіль, проспект С. Бандери,33,  51-49-49, вул. Б. Хмельницького 12 , 25-45-42

Анатолій Табака, керівник Тернопільської дирекції банк «ТЕРРА БАНК»

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top