Головна / Мистецтво / Виставка картин “Щастя кота” триває у Тернополі

Виставка картин “Щастя кота” триває у Тернополі

802904mВиставка картин “Щастя кота” триває у ресторації “Мамонт” до кінця березня. Автором картин є тернополянка Олена Круцкевич.

На полотнах красуються руденькі котики. Загалом виставка налічує 15 картин. Свою котячу колекцію майстриня планує поповнювати, адже її домашній улюбленець Кіт її завжди надихає.

Олена Круцкевич – за фахом провізор-косметолог, проте у її житті є місце і для творчості. У її руки випадково потрапили фарби і перші спроби пензля переросли у захоплення.
- Я художник-аматор, всього навчилася сама, – каже Олена. – Якось мені подарували олійні фарби і я вирішила щось намалювати для себе. На подушці дуже смачно спав мій котик, от я і вирішила його намалювати. Потім картини пішли одна за другою. Рудий котик на картинах переважно спить скрутившись у клубок або простягнувшись на канапі чи подушці.

1170195- Я обожнюю котів, – каже художниця. – Свою котячу виставку я присвятила весні.
Олена каже, що глядачі дуже позитивно реагують на її картини. Особливо вони подобається любителям хвостатих.
- Дехто навіть просить мене намалювати їхнього кота, – каже дівчина.
До слова, раніше Олена Круцкевич ще й виготовляла цікаві прикраси з пластику, – різноманітні сережки у вигляді туфельок та балеток. Але ця справа їй дещо набридла, зізнається дівчина. А от малювати їй цікавіше. Окрім котів, Олена ще й малює картини з дітьми.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top