Головна / Мистецтво / Всесвітній Шевченківський флеш-моб проведуть у Тернополі

Всесвітній Шевченківський флеш-моб проведуть у Тернополі

vesj_svit_chytaje_shevchenka_1899bВідзначити 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка прочитанням його творів по всьому світу, у встановлений час, пропонує Український католицький університет.

«Ми заохочуємо всіх небайдужих зібратися у певний визначений час у своїх містах та селах біля пам’ятників Шевченка та церков, на центральних площах міста та в інших громадських місцях для того, щоб у такий неформальний спосіб відзначити цю визначну дату», – йдеться у повідомленні на сайті dyvensvit.org.

Ініціатори неординарного флеш-мобу повідомили, що обов’язковим твором для читання є «Заповіт». «Учасники флеш-мобу повинні відзняти відео, де вони читають «Заповіт», і відіслати його нам в УКУ. З цих відео ми змонтуємо один загальний відеоролик, де кожна фраза вірша буде читатися в різних місцях та різними людьми.Ми запрошуємо до акції не лише україномовну аудиторію. «Заповіт» перекладений багатьма мовами світу. І було б дуже цікаво, якби у цьому відео звучала, попри українську, ще і російська, англійська, іспанська, арабська і всі інші мови світу».

Організатори просять зголошуватись людей, які б взяли на себе обов’язки координаторів. Взяти активну участь у флеш-мобі ініціатори запрошують також засоби масової інформації, органи влади, церковні громади усіх конфесій, громадські організації, місцевих активістів та усіх небайдужих підтримати цю ініціативу та надати їй якнайповнішого розголосу і суспільної ваги.

Детальна інформація за тел. +38 (032) 2409950/117 або e-mail: events@ucu.edu.ua

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top