Головна / Огляд ЗМІ / Волонтери створили сайт “Небесної сотні”

Волонтери створили сайт “Небесної сотні”

imgsizeЩоби українці знали героїв Небесної сотні поіменно, волонтери створили сайт nebesnasotnya.com.ua. Зараз сторінка допрацьовується, збирають інфрмацію про героїв.

- Ми повинні знати цих Героїв поіменно, читати історію їх життя, передати живу пам’ять наступним поколінням. Автори запрошують нас всіх взяти участь у створенні сайту про наших побратимів, – пишуть на сторінці Євромайдан SOS.

- Ми послідовно втілюємо нашу ідею — перетворюємо друкований список сотні невідомих імен на обличчя людей, розповіді з їхнього життя. На разі ми зібрали світлини та коротку інформацію про кожного загиблого на Майдані. Інформація постійно надходить, тому перепрошуємо за можливі неточності. Повідомляйте нам, будь ласка, про помилки, – пишуть волонтери.

Наступним етапом проекту стануть персональні історії героїв, зіткані зі спогадів рідних та побратимів. Над ними вже працюють десятки волонтерів. Але для повноти кожного з оповідань досі необхідні фотографії та розповіді людей, знайомих особисто з бійцями Небесної сотні.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top