Головна / Огляд ЗМІ / Військові у Тернополі мобілізацію не проводять

Військові у Тернополі мобілізацію не проводять

1392906860_105150368Вітчизняна армія, попри загрозу вторгнення російських військ на територію України, наразі не проводить мобілізацію чоловіків у лави Збройних сил. Поки тривають лише передмобілізаційні підготовчі заходи.

- Ця продецура передбачає уточнення списків військовозобов’язаних, підготовку місць розгортання мобілізаційної бази і тому подібне, – каже виконуючий обов’язки військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату полковник Володимир Катинський.
Чоловік пояснює, що люди, які приходять у військомат із власної волі, зважаючи на ситуацію в країні, можуть залишати свої особисті дані у спеціальному списку. Мовляв, у разі мобілізації – з ними сконтактують.
- Загалом же триває кампанія з прийому добровольців на військову службу за контрактом. Цим питанням займаються наші районні військові комісаріати, – наголосив пан Катинський.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top