Головна / Огляд ЗМІ / Відтепер отримати кошти від міської ради для втілення молодіжних ініціатив простіше

Відтепер отримати кошти від міської ради для втілення молодіжних ініціатив простіше

1560623_650859361643146_2102950964_nВідтепер отримати кошти від міської ради для втілення молодіжних ініціатив стане простіше.
11 лютого в сесійній залі міської ради представники молодіжної міської ради, молодіжних громадських організацій, студентського самоврядування та працівники міської ради обговорили зміни до Положення про проведення конкурсу програм молодіжних громадських організацій. Оскільки на конкурс у 2013 році подали лише 4 програми (2 з них через невідповідність відхилили), міський голова Сергій Надал доручив Управлінню сім’ї, молодіжної політики та спорту спільно з молодіжними організаціями запропонувати зміни до Положення та спростити його. Після обговорення учасники вирішили, що фінансування програм буде 50 % на 50 %, раніше міська рада могла профінансувати лише до 30% від вартості програми. До конкурсу також допустять обласні організації, якщо проект буде реалізований на території міста. Конкурсна комісія складатиметься з 7 осіб і у неї увійдуть молодіжний міський голова, студентський мер та керівник учнівського парламенту “Наснага”. Окрім того спростять аплікаційну форму та зменшать перелік документів, необхідних для участі в конкурсі.
Планується, що оголосять конкурс 1-го березня і триватиме він протягом місяця, – пише на своїй сторінці у ФБ Максим Черкашин.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top