Головна / Огляд ЗМІ / Відтепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей

Відтепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей

imagesОргани соціального захисту надають підрозділам міграційної служби дані про місце проживання, які зазначив законний представник немовляти у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
Тепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей, – повідомила прес-секретар управління Міграційної служби в області Ірина Бойко. – Дані для реєстрації нам надає орган соціального захисту, у якому оформлюється відповідна соціальна допомога.
Спрощення процедури реєстрації місця проживання дитини передбачено наказом МВС України від 21.01.2014 №43. Він вже набрав чинності.
Раніше реєстрація місця проживання дитини була обов’язковою умовою при зверненні до органів соцзахисту. Отже нововведення зекономить батькам час на відвідування підрозділу міграційної служби для здійснення такої реєстрації та отримання довідки.
У разі, якщо батьки дитини проживають за різними адресами, при зверненні до органів соцзахисту необхідно буде окремо зазначити, що місце проживання дитини погоджено обидвома батьками, – пояснила Ірина Бойко.
Якщо під час опрацювання даних міграційною службою буде встановлено, що місце проживання одного з батьків дитини або її законного представника не зареєстровано або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно буде повідомлено орган соціального захисту населення, каже пані Бойко.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top