Головна / Огляд ЗМІ / Відсьогодні у Тернополі тимчасово погіршиться якість води

Відсьогодні у Тернополі тимчасово погіршиться якість води

66056За  повідомленням офіційного сайту КП “Тернопільводоканал”, з 24 березня по 4 квітня у Тернополі триватиме механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води на водопровідних насосних станціях “Верхньоівачівського” і “Тернопільського” водозаборів, а також на водопровідній насосній станції №4, що розташована на вулиці 15 Квітня.

У зв’язку з виконанням цих робіт можливе локальне тимчасове погіршення якості питної води за органолептичними показниками (запах та прозорість). У таких випадках воду потрібно відстояти та прокип’ятити.

За словами керівника підприємства Володимира Кузьми, механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води на водопровідних насосних станціях КП “Тернопільводоканал” здійснюється традиційно двічі на рік. Її мета — забезпечення якісного водопостачання споживачів.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top