Головна / TOP / Відбувся другий тур “Koza Music Battle”

Відбувся другий тур “Koza Music Battle”

DSC04264Вчора у арт-барі “Коза” відбувся другий концерт великої битви молодих музикантів “Koza Music Battle”.

До складу журі увійшли чотири видатні діячі нашого міста: Зорян Безкоровайний – учасник гурту “Nameless”, Сергій Масик – учасник гурту “Los Colorados”, Юрій Ісаєв – відомий звукорежисер, а також, організатор різноманітних фестивалів та концертів Володимир Пасяка, – розповів натхненник творчої молоді Ярослав Качмарський.

За титул кращого боролись чотири команди з різних міст України: франківські музиканти “The Back Seat Bingo”, “Zворотня Dія” – команда з міста Хмельницький та два тернопільських гурти “Outnumber” і “GanDinDon”.

Як і попереднього разу, “Коза” була переповнена шанувальниками конкурсантів. Майже два десятки молодих музикантів “виклались на повну”. Усіх виконавців об’єднувала потужна енергетика та повна віддача улюбленій справі. Музика, що доносилась зі сцени, давно стала стилем життя як для авторів так і для поціновувачів їх творчості.

Переможцем другого туру “Koza Music Battle” став тернопільський гурт “Outnumber”.

- Визначити кращого виконавця було дуже важко, – зауважив Зорян Безкоровайний, –  Усі  колективи були досить сильними і обирати найкращого серед рівних не так вже й просто. Тим паче, що усі гурти були стилістично різноплановими.

- Тобі, як людині, яка давно задіяна в музичній сфері,сподобалась творчість молодих команд?

- Мені  подобається, що не дивлячись на всілякі негаразди, музика та мистецтво в Україні процвітає. Зрозуміло, що творчість молодих вселяє велику надію…

- Будучи ідеологом мистецького фестивалю “Рейвах”, чи можеш назвати  конкурс “Koza Music Battle” своєрідним продовженням творчого єднання?

- Принаймні, мені було б приємно, якби хтось саме так думав. У “Рейваха” і “батлу” спільним є те, що обидва заходи сприяють молодій авторській музиці.

Трішки про учасників

Музиканти відрізнялись  різними жанрами.  Віталій, учасник гурту “GanDinDon”, розповів, що така назва команди виникла доволі спонтанно.

- Нашому колективу всього чотири місяці. Наразі, до складу гурту входить четверо музикантів. Роздумуючи над найменуванням нашої команди, хтось з учасників сказав “DinDon”, в “догонку” прозвучало “Gan”. Так і зародився гурт ”GanDinDon”, українською  читається: “ҐанДінДон”. Назва не несе в собі ніякого підтексту.

***

Юра, – фронтмен франківського гурту “The Back Seat Bingo” (у перекладі: “усе, що відбувається на задньому сидінні автомобілю”),  розповів про творчість виконавців.

- Чому саме такий стиль?

- Такий стиль музики ми хотіли грати завжди. Не сказав би, що rock & roll & rythm & blues не є популярними сьогодні.

- До складу вашого гурту входить четверо учасників, скільки років наймолодшому?

- Це для протоколу? (сміється) Арсену сімнадцять років, хоча виглядає він молодшим.

- Слухачі аплодували твоїй грі на губній гармошці, звідки такі навички?

- На гармошці та на гітарі вчився грати самотужки, у музичній школі засвоїв знання гри на скрипці.

- Сьогодні ти співав пісню про светр. Таких подарунків від фанатів ще не отримував?

- Ні, ще не дарували (сміється). Взагалі в цю пісню вкладений глибокий сенс. Герой одягає светр в той момент, коли його залишає дівчина. Іншими словами, це символ тепла та любові. Якщо говорити про подарунки, то ми з колективом якось планували випустити серію светрів з нашим логотипом. Це був би своєрідний презент найпалкішим шанувальникам.

- Який стиль музики тобі до вподоби найбільше? 

- Я вважаю, що в кожному стилі можна почерпнути щось корисне. Оскільки я пишу музику і тексти пісень, то намагаюсь слухати все по-трошки, адже це залишає свій відбиток на творчості. Чим більше ти ознайомлений з різноманітними жанрами, тим більше можеш використати їх у власних творах.

- Чи випускав ваш гурт музичний альбом?

- Свій альбом ми ще не випустили, але маємо подарункові диски з сольним концертом.  Найближчим часом плануємо відзняти відеокліп на ту ж саму пісню “Светр”.

- Що скажеш про сьогоднішній батл?

- Попередні наші перебування у Тернополі обмежувались концертними виступами, а “Koza Music Battle” нагадує більш фестивальний формат. Взагалі, ідея дуже хороша. Тут отримуєш задоволення не лише від виступу, але й від участі у змаганнях.

 

До слова, улюблений колір Юри – жовтий та в клітинку. Усім шанувальникам веселого франківського гурту – на замітку!

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

Фото: Роман Божко

DSC04259

Гурт “GanDinDon”

DSC04263

Гурт “GanDinDon”

DSC04294

Гурт “Outnumber”

DSC04375

Гурт “The Back Seat Bingo”

 

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top