Головна / Арт-події / Вечір кантрі пройде у Тернополі

Вечір кантрі пройде у Тернополі

hvzz05EnZcUДрогобицький кантрі-гурт презентує альбом “Мамо! За що я відсидів?!” у пабі “Хмільне щастя” 7 березня. Початок о 20.00. Вхід – безкоштовний.

Nebraska творить у стилі: Country, Country-rock, Honky-tonk country, Roсkabilly, Acoustic. Кантрі – музичний напрямок, який бере початок від народної музики британських переселенців у США, що продовжувала традиції епічної кельтської балади і народних танцювальних форм. Тексти оповідають про звичайні людські справи — любов, працю, забави, фінансові проблеми, клопоти з дітьми тощо. І гурт “Небраска” вирішив, що кантрі українською буде досить вдалим експериментом.

“Мамо, за шо я відсидів?” – дуже виважена платівка, яка можна прослухати на одному диханні. Навіть досвідчені меломани не одразу розуміють, що альбом український, адже все насправді кантрі: життєві тексти, простота та бадьорі мажорні гармонії, і фірмова слайд-гітара та прокурений вокал.

Склад гурту:
Вокал/ритм-гітара – Юра “Апельсин”
Барабани/перкусія – Коля Яворський
Бас гітара/скіфл-бас – Роман Кшишовський
Соло-гітара – Андрій Пилат

Телефон для замовлення столиків: 47-78-12.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top