Головна / Огляд ЗМІ / Вчора на Віче Соборності тернополяни прийняли резолюцію

Вчора на Віче Соборності тернополяни прийняли резолюцію

dyhjВчора, 16 березня на театральному майдані відбулося Віче Соборності. Кілька сотень тернополян в черговий раз закликали українців усього світу до єдності заради гідного майбутнього прийдешніх поколінь. Учасники народного Віче прийняли резолюцію, в якій засудили російську військову агресію та закликали народ Росії до повстання проти антинародного путінського режиму.
Зокрема, у резолюції йдеться:
«1. Ми засуджуємо російську військову агресію та закликаємо народ Росії до повстання проти антинародного путінського режиму.
2. Закликаємо всіх українців, під час війни, утриматись від критики «своїх». Зараз не час шукати недоліки в роботі Парламенту, Уряду, інших гілок влади. Переможемо режим Путіна – наведемо лад у власному «домі». А до того часу критика української влади розцінюється як співпраця з «російським окупантом».
3. Сьогодні український народ по всьому світу повинен перетворитися в єдину Українську Повстанську Армію, яка не складе зброю, поки не звільнить людство від «путінської чуми».
Міський голова Тернополя Сергій Надал зауважив, що завтра цю резолюцію приймуть депутати міської ради і це буде звернення до українців усього світу.
Звертаючись до тернополян, Сергій Віталійович, зокрема, зазначив:
«Я пригадую перше віче на Театральному майдані 23 листопада минулого року. Сесія міської ради тоді першою серед міських рад України вийшла зі своєю багатотисячною громадою на віче з закликом про підтримку євроінтеграції. Тоді ніхто не міг уявити як будуть розгортатись події протягом наступних трьох місяців.
Ми разом пройшли великий шлях. Мобілізація виїздів на Київ, передача одягу, речей, ліків. Прийом поранених. Збір коштів. Відправка автобусів. Ми були однією єдиною силою. Ми пройшли складний період переслідувань, коли сесії міської ради робили на майдані щотижня жорсткі політичні заяви, після чого прокуратура та міліція відкрила більше 30 кримінальних справ за кілька тижнів. Але, ми разом зламали хребет корупційного антинародного режиму.
Сьогоднішній день ставить перед нами виклики іншого рівня. Виявилось, що скинути Януковича було замало. Виявилось, що для нашого покоління доля приготувала ще одне випробування – пережити війну. Мабуть жодна здорова і адекватна людина не хоче війни і понад усе прагне миру. Але, якщо нам доведеться воювати, ми приймемо цей виклик.
Я закликаю всіх тернополян як і в перші дні євромайдану – бути єдиною громадою. В єдності – сила. Треба називати речі своїми іменами – війна проти нас вже триває не перший день, і головна ціль ворожої агресії – прагнення українців розділити. За вірою, за мовою, за культурою, за політичними переконаннями, за місцем проживання тощо.
Єднає нас значно вища ціль. Це гідне майбутнє наших прийдешніх поколінь. Це відповідальність перед поколіннями предків, від яких ми успадкували нашу українську землю».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top