Головна / Огляд ЗМІ / В стандартному наборі смайликів Вконтакті з’явився український прапор

В стандартному наборі смайликів Вконтакті з’явився український прапор

vkКерівництво мережі пішло на зустріч тисячам звернень від користувачів « ВКонтакте» і додало зображення прапора України в стандартний набір смайликів emoji . Про це стало відомо із заяви прес -секретаря компанії Георгія Лобушкіна , повідомляє newsoboz.org . з посиланням на ridus.ru .
« Україна дуже важливий для нас регіон. Можна сказати , такий же важливий , як і Росія . І сьогодні Олег Ілларіонов ( Software Engineer з команди ВКонтакте , прим. Ред.) Знайшов вихід із ситуації: ми ввели підтримку українського прапора на сайті. Тепер всі користувачі зможуть його бачити в десктопной версії. У найближчих оновленнях наших мобільних клієнтів він також з’явиться » , – заявив Лобушкін .
За словами представника компанії , коректне відображення на iOS – пристроях стане можливим тільки після того , як і Apple підтримає українських користувачів і внесе запротокольовані зміни в свій пакет іконок .

Джерело: like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top