Головна / Огляд ЗМІ / В честь героїв Небесної сотні над тернопільським собором засяють хрести

В честь героїв Небесної сотні над тернопільським собором засяють хрести

hlВже зовсім скоро на Свято-Троїцькому соборі м. Тернополя буде встановлено освячені золоті хрести православного храму. 9 березня за ініціативи настоятеля собору прот. Анатолія Зінкевича, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор освятив хрести на бані церкви, тож в найближчому часі планується встановлення хрестів і куполів, що прикрашатимуть духовну святиню.

Варто зазначити, що духовенство храму погодило із владою міста та області ідею про встановлення одного з хрестів в пам’ять героїв Небесної сотні, а інший хрест встановлять в честь військових моряків, які обороняють зараз кордони України.

За словами архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, Хрест – це символ перемоги добра над злом, тому для українців головне завдання зараз – молитися і вірити у краще майбутнє нашої країни.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top