Головна / Суспільство / Український Майдан в центрі уваги міжнародного кінофестивалю

Український Майдан в центрі уваги міжнародного кінофестивалю

evromaydanСьогодні у столиці Чехії Празі відкривається 21-й міжнародний кінофестиваль Febiofest-2014. Цього року надзвичайним гостем фестивалю є Україна.

З цією ініціативою виступив Феро Феніч – відомий чеський режисер, ініціатор і багаторічний керівник фестивалю. «Я не хотів лише дивитись на новини з України. Я мусив реагувати. Хочу, щоб працівники українського кіно відчули нашу підтримку», – наголосив Феро Феніч.

Програму фестивалю відкриватимуть стрічки, створені українськими документалістами безпосередньо на Майдані, в самому центрі подій української революції. На фестивалі про це розповідатимуть гості, учасники подій – відомий режисер Михайло Іллєнко, а також Олександр Щербак та Микита Пасинов.

Гості кінофестивалю також планують відвідати українських поранених, які лікуються від поранень у празьких шпиталях.

Міжнародний кінофестиваль Febiofest був заснований у 1993 році. Цього року в його програмі 135 фільмів з 55 країн світу.

Фестиваль триватиме до 28 березня.

 

Джерело: Радіо Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top